
Gra forumowa Premier League
Regulamin gry forumowej PremierManager:
1. Jest to forumowa gra , w której gra się drużynami z Premier League.
2. Trener, który pierwszy się zapisze do przyjęcia klubu od razu go otrzymuje, czyli "Kro pierwszy ten lepszy"
3. Gdy gracz, który przejmie klub musi natychmiast podać skład następująco:
Pierwszy skład:
1. (imię i nazwisko, pozycja) np. Zenek Kłoda, środkowy obrońca
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
Drugi skład:
[...]
4. Gdy jeden gracz z drugim graczem umówią sie na transfer jeden musi potwierdzić że kupuje a drugi że sprzedaje. W każdym klubie będzie temat transfery.
W razie pytań lub problemów pisać w tym wątku.
Offline